DLA KOBIET W CIĄŻY I KARMIĄCYCH

Dla kobiet w ciąży i karmiących

Zabiegi :

    Bezpieczne

                    Przynoszące rezultaty

                                  Wyciszające

                                   Relaksujace

Kobiety ciężarne nie powinny stosować kosmetyków i korzystać z większości zabiegów kosmetycznych. Są na szczęście zabiegi, które bazują na masażu lub/i bezpiecznych preparatach przynosząc oczekiwane rezultaty. Poniżej polecamy zabiegi poprawiające wygląd skóry i jednocześnie prowadzące do wyciszenia i poprawy nastroju.

patrz opis  Odmładzająca TERAPIA KOLAGENOWA ze złotą maską SOUVRE

Dla kobiet w ciąży i karmiących

Substancje zawarte w aplikowanej podczas zabiegu złotej masce oraz w kremach i serum powodują efekt liftingu, promienny wygląd i efekt GLOW.

Kolagen naturalny – pobudza procesy odnowy, głęboko regeneruje, nawilża i ujędrnia skórę

ZŁOTO – ujędrnienia skórę oraz spłyca istniejące zmarszczki

Witamina E – jako silny przeciwutleniacz opóźnia proces starzenia się skóry

Witamina B3 – zmniejsza produkcję sebum i wielkość porów, redukuje stany zapalne, zaczerwienienia oraz trądzik

Kwas hialuronowy – wspomaga wiązanie wody w skórze

Ekstrakt z aloesu – wspomaga regenerację skóry i gojenie się ran

Sól sodowa PCA – utrzymuje właściwy poziom nawilżenia

patrz także opis  Japoński lifting twarzy i oczu metodą LONE SORENSEN

Japoński cosmo i crystal lifting twarzy, to holistyczny zabieg odmładzający, który przeprowadzany jest w sposób nieinwazyjny. Rozmasowane zostają przykurczone mięśnie i wygładzone zmarszczki, owal twarzy się unosi, co sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała, w tym produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek, spłyca głębokie, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. Po masażu twarz jest zrelaksowana, odmłodzona, uniesiona, lepiej ukrwiona i dotleniona, a zastoje i obrzęki limfatyczne zniwelowane.

Nałożenie odpowiedniej do cery maski potrafi zredukować lub wyeliminować problem, z jakim zgłasza się do nas klientka. Tradycyjna pielęgnacja przeprowadzana z odpowiednią częstotliwością oraz właściwa pielęgnacja domowa są gwarantem zdrowej skóry i dobrego samopoczucia. Zabieg z maską może być poprzedzony  peelingiem ziarnistym, w celu oczyszczenia i złuszczenia martwego naskórka i otworzenia porów skóry, dzięki czemu składniki aktywne maski lepiej wnikną w naskórek. Na zakończenie zabiegu aplikujemy wybrane serum i krem. Dla tego typu zabiegów przeciwwskazaniami są znaczące przerwanie ciągłości skóry/ rany i zakażenia. Częstotliwość zabiegu – 1 raz na 7 dni.

PRZECIWWSKAZANIA

W zależności od wykonywanego zabiegu będą inne przeciwwskazania – każde jest szczegółowo opisane w ZABIEGI NA TWARZ / SZYJĘ / DEKOLT.

EFEKTY

Jędrna, napięta, rozświetlona skóra ze zmniejszonymi oznakami starzenia, spłyconymi drobnymi zmarszczkami. Wyraźnie odżywiona i gładka. W odczuciu klientki wypełniona i uniesiona.

ZALECENIA

Zalecenia zgodnie z wykonanym zabiegiem.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Zabiegi powinny być wykonywane w zalecanych seriach, aby pojawiły się oczekiwane rezultaty i efekty zabiegów utrzymały się jak najdłużej. Po wykonanej serii zalecamy zabiegi podtrzymujące, wykonywane już z mniejszą częstotliwością. Pełny opis zabiegów dla kobiet ciężarnych i w trakcie laktacji znajduje się w zakładce ZABIEGI NA TWARZ / SZYJĘ / DEKOLT.